מבקר המדינה הזדעדע מכך שבתכנית "מצב האומה" היו בדיחות על השואה. ליאת שטייר-לבני טוענת כי הגיע הזמן שהמבקר ודומיו יבינו שעבור צאצאי הקורבנות לצחוק זה לא לשכוח, ולצחוק זה לא לזלזל בטרגדיה, אלא בדיוק ההיפך
מישהו פעם ניסה לשדל אתכם לזנות? לסופרת ענת עינהר זה קרה, אבל היא לוקחת את זה בהומור, בהרבה ספרות צבאית והליכות רגליות, ועם כמה שפחות ממתקים. עימתנו אותה עם השאלון של מעמול. זה מה שיצא
הסדרה המבוססת על הספר "הנסיך הקטן" היא סך הכל סדרה חביבה, אבל אין קשר בין העלילה שבה לעלילה שבספר. המסרים השתנו לחלוטין. אפשר היה לקרוא לה באותה מידה "הנסיך הלוחם" או "עלילות הנסיך וחבריו"
התערוכה "הורדוס" המוצגת במוזיאון ישראל נגועה בלא מעט פוליטיקה וחנפנות ולא ברור אם היא בכלל חוקית. ככה זה כשמדובר בקבלן היהודי הגדול ביותר בהיסטוריה. אז מה אם הוא התגייר בסוף?
עצים מעוררים בה השראה, מפעל ההתנחלויות נראה לה מופרך, ומפגש בשבוע הספר עם דויד גרוסמן גרם לה להירדם על ההגה ולקבל את חייה בנס. הסופרת איריס אליה כהן ענתה על השאלון של מעמול