הזמרת הצעירה, בת ה-22, ג'סי ג'יי, יוצאת בקליפ חדש, שנושא הפעם מסר רציני: ביקורת על תרבות הצריכה. הקליפ צבר יותר מ-40 מיליון צפיות ביו טויב מאז שעלה בסוף ינואר. אז האם אנחנו בדרך למהפכה חברתית? לא ממש, סתם מוזיקה טובה.
![אופקים/ צילום: עידן ימהרן](https://maamul.sapir.ac.il/wp-content/uploads/2024/06/אופקים-1-1024x668.jpg)
חברה
עוגיות של תקווה
מי חשב שאני אמצא את עצמי נסה במדינה שלי מהמקום הכי בטוח עבורי- הבית של סבתא באופקים, אבל אף אחד לא באמת תיאר לעצמו כמה התאריך השביעי באוקטובר שהיה נראה עד לאותו יום סתם תאריך הולך להשאיר אצל כך אחד ואחד מאיתנו חותם.