סטודנטים במסלול כתיבה כותבים ביקורת תרבות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הוקם ומופעל על ידי הסטודנטים בחוג לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר

היום שאחרי

בשבוע שעבר עדן ואינדל הודחו מבית "האח הגדול" והשניים יכולים סוף סוף להתחיל חיים חדשים מלאי אהבה. אמנם הם רק התחילו, אבל אנחנו כבר יכולים לחזות איך החיים הזוגיים שלהם ייראו (וגם של שאר הזוגות בבית), כי אנחנו מצוידים בעיניים של נץ, אינטואיציה של חיה ואמינות של אורן זריף. בקיצור, תחזרו אלינו בעוד חמש שנים ותבדקו כמה מהתחזיות שלנו התגשמו.

עדן ואינדל

הזוג המאושר אמנם כבר יצא מבית האח, אבל במהלך השהות בבית הם ידעו עליות ומורדות. רגע אחד הם ביחד, רגע אחר לא. רגע אחד אינדל לא בשל לזוגיות ורגע אחר הם רצים יחד לעבר השטח המת כמו ילדים מאוהבים. האם הם ישרדו את מבחן המציאות? אנחנו מנבאים שכן, ובגדול. מבין כל הזוגות בתוכנית, זהו הזוג שכל הסיכויים הם לטובתו: השניים גרים באשדוד (במרחק של בלוקים בודדים האחד מהשנייה), הזוגיות ביניהם אותנטית (כמו שהעידו בריאיון ל"מאקו" ערב יציאתם מהבית) ואם השניים ירצו את זה מספיק – זה יכול להיגמר בחתונה גדולה ומתוקשרת, ילדים וחיי משפחה הרחק מאור הזרקורים. ואם זה לא ייגמר בחתונה? ובכן, גם סקס ללילה היא אופציה לא רעה.

עם סטייל כזה איך לא יישארו ביחד (צילום מסך: מאקו)

אורנה ודן

אחח…אורנה ודן. הזוג שכל הבית סובב סביבו (טוב, וגם סביב שני). אם קנאה היא תבלין של כל זוגיות בריאה, אז כנראה שבשבוע האחרון אורנה היתה כל כך מאוהבת בדן, עד שנשפך לה יותר מדי ממנו לתבשיל. אבל האם הזוג יישאר יחד גם אחרי התכנית? ההימור שלנו: רק בחודש שאחרי התכנית. אחרי יציאתם מבית האח, הם כנראה יופיעו יחד בהשקות כמיטב המסורת, ייתפסו אוחזים בהונות בים (או במקום ציבורי לצד הנסיכים לבית דנינו) ובעיקר ישדרו עסקים כרגיל. אבל תהיה מה שתהיה הסיבה – החברים הלא מפרגנים שלו, הילדים שלה, התקפי הקנאה שלה (כי בכל זאת, מחוץ לבית האח יש איומים יותר גדולים מאשר איזו שני אחת) – אחרי חודש הזוגיות ביניהם תתפורר. היא תחזור לפקוד את "החתול והכלב". הוא יחזור לשחק פוצ'יוולי על שפת הים. עם ישראל יזיל דמעה וימשיך כרגיל.

 

בתחפושת מותר (צילום מסך: מאקו)

מעיין ואביחי

אנחנו מודים, אפשר להבין מה כל כך מרתק ביחסים בין מעיין לאביחי. יש בהם משהו קסום בצורה חולנית. קצת כמו כיפה אדומה והזאב, או היפה והחיה, או שמשון ודלילה (אוקיי, תפסתם אותנו, נגמרו לנו האסוציאציות). בקיצור – משהו סאדו-מזוכיסטי. בדיוק בגלל זה, מעיין ואביחי הם הזוג שאנחנו הכי פסימיים לגביו. אנחנו מנחשים שהזוגיות ביניהם תיגמר ברגע שייצאו מהבית. אולי בגלל המרחק (הוא גר באילת והיא גרה בהרצליה), אולי בגלל שזה לא היה אמיתי מלכתחילה. ההימור שלנו הוא שימים ספורים אחרי שיצאו מהבית אביחי יחזור לסורו ולתחביביו הקודמים: משחקי פוקר וירטואליים וסטוצים עם בחורות יפות שלא ראו "האח הגדול" ולא יודעות עד כמה הוא נחש. מעיין תחזור לחדר הכושר ולבוטוקס, וכמה שנים אחר כך כבר תכתוב רב מכר שמספר על הזוגיות עם אביחי מנקודת המבט שלה. ואף מילה על ג'ודי.

לא כל הנוצץ זהב (צילום מסך: מאקו)

שני ועומר

אין מה לעשות, כל אדם ראוי לאהבה. גם אם את ביצ' עם פה גדול וביצים גדולות יותר. ואם כבר אהבה, הפקת התוכנית בחרה להכניס לבית לא פחות מדוגמן בינלאומי בתור הנסיך על המרצדס הלבנה. התוצאה: השניים מתרועעים יחד בכל פינה אפשרית בבית ושני הרבה יותר רגועה. אבל האם הם ימשיכו גם מחוץ לבית? הניחוש שלנו: כן, ואפילו לטווח ארוך.

אחרי היציאה מהבית, ההשקות וכל מה שכרוך בכך, השניים כבר יעברו לגור בביתו של עומר במילאנו, ושלושה חודשים אחר כך נזכה לראות תמונות אינסטגרם מהמרפסת שלהם, שפונה לים. אחרי חצי שנה, זה יכול להיגמר גם בטבעת יהלום. או שתיים. לא יותר מזה. הניחוש השני שלנו: השניים יוצאים מבית האח בנפרד (כי שני היא מועמדת רצינית להגיע לגמר הגדול וכי ההפקה והצופים ירצו לראות אותה סובלת בלעדיו), רק כדי לגלות שעומר כבר התחיל את התהליך שלמעלה עם אישה אחרת. היינו מנחשים שזה ייגמר מגעיל ביניהם, אבל יותר נמוך מהגירושין מהדוגמנית הברזילאית ההיא אי אפשר לרדת.

מתכננים את הסקס שאחרי (צילום מסך: מאקו)