סטודנטים במסלול כתיבה כותבים ביקורת תרבות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הוקם ומופעל על ידי הסטודנטים בחוג לתרבות, יצירה והפקה במכללת ספיר

גאווה טלוויזיונית

היום (10.6) התקיים מצעד הגאווה בתל-אביב, המסכם את שבוע הגאווה בישראל. לאלו מכם שהתעייפו או פספסו את המצעד, "מעמול" גאה להמליץ על שש תוכניות טלוויזיה המשודרות בשבוע הקרוב.

"הילדים בסדר"

http://www.youtube.com/watch?v=DgwjTy_cohg

אנט בנינג וג'וליאן מור הן בנות זוג החיות יחדיו כבר 20 שנה. הן גרות בבית גדול יחד עם שני ילדיהן המתבגרים אשר נולדו מתרומת זרע. כאשר ג'וני, הבת הבכורה מגיעה לגיל 18 ומתכוננת לקראת עזיבת הבית והמעבר לקולג' מבקש ממנה אחיה הצעיר לעזור לו למצוא את אביהם הביולוגי. מבלי לספר לצמד האימהות, מצליחים האחים לארגן פגישה עם האב, פול (מארק רפאלו) – המתגלה כבחור נאה, מצחיק, ו"זורם". השניים מתאהבים בו מיד ומחפשים דרך להכניס אותו לחיי המשפחה. מאותו רגע, מתחיל פרק חדש בחיי כולם, בו כל המוסכמות וההרגלים עתידים להתהפך מספר פעמים. Yes V.O.D.

"חייו הסודיים"

לאחר מותו של בעלה האהוב בתאונת דרכים, רופאה המטפלת בחולי איידס מגלה כי הבעל ניהל רומן עם בחור צעיר, ומחליטה להכיר אותו. עם: מרגריטה בוי, סטפנו אקורסי, בימוי: פרזאן אוזפטק. הוט פריים, יום שישי, 18:00.

"בנים אינם בוכים"

http://www.youtube.com/watch?v=aOarssJWHhI

טינה ברנדון, בחורה שמתלבשת וחיה כבחור, זוכה לפופולריות ומנהלת רומן עם נערה מקומית. במהלך הסרט סודה מתגלה. הדרמה זיכתה את הילארי סוואנק באוסקר על משחק. במאית: פירס קימברלי. Yes3 , יום ראשון, 23:33.

"זהויות"

חמישה אנשים, חמש זהויות מיניות. הצצה חושפנית אל הקהילה הטרנסג'נדרית של אירלנד, אל היופי, הקסם וגם הכאב והמכשולים החבויים בה. ערוץ 8, יום שישי, 03:00

"יומניה הסודיים של אן ליסטר"

סיפורה יוצא הדופן של אן ליסטר. על רקע אנגליה הפטריארכלית של המאה ה-19, ליסטר הייתה אישה עצמאית ודעתנית, רווקה מבחירה, שלא פחדה ללכת אחרי נטיות לבה. עם: מקסין פיק. במאי: גיימס קנט. בריטניה, 2010. Yes3, יום שני, 20:25.

"גן"

רותי שץ ועדי ברש עוקבים אחר שני נערים ערבים שצורכים סמים ועוסקים בזנות הומוסקסואלית בגן החשמל בת"א. נינו הפלסטיני ודודו הערבי-ישראלי ברחו ממשפחותיהם וחיים ברחובות. ערוץ 8, יום שבת, 01:35.